Éves tervezett program

Az alább felsorolt helyszíneknél és időpontoknál a "tervezett" jelzéseknél még visszajelzésre várunk, de időben jelezni fogjuk a tagság felé.

2018. évi program
  1. 2018. január 14. Dunakeszi 14 órától tenyészszemle, bíró Erdős László nemzetközi küllembíró
  2. 2018. február 11. Érd 15 órától tenyészszemle, bíró: Dr. Hargitai Gábor nemzetközi küllembíró
  3. 2018. március 16. Pécs 14 órától Klubkiállítás és tenyészszemle, bíró: Ekaterina Sanashenko (Rus.) nemzetközi küllembíró
  4. 2018. április 14. Debrecen 15 órától tenyészszemle, bíró: Hartmann György nemzetközi küllembíró
  5. 2018. május 26. Miskolc 15 órától tenyészszemle, bíró: dr. Balogh Katalin nemzetközi küllembíró.
  6. 2018. június 09. Székesfehérvár 15 órától tenyészszemle, bíró: dr. Balogh Katalin nemzetközi küllembíró
  7. 2018. július 14. Szombathely 15 órától tenyészszemle, bíró: Erdős László nemzetközi küllembíró
  8. 2018. augusztus 12. Inárcs 15 órától tenyészszemle, bíró: Dr. Hargitai Gábor nemzetközi küllembíró
  9. 2018. szeptember 01. Hajdúdorog 15 órától tenyészszemle, bíró: Hartmann György nemzetközi küllembíró
  10. 2018. október 05. (péntek) Békéscsaba 14 órától Klubkiállítás és tenyészszemle, bíró: Orcsik István (Szerbia) nemzetközi küllembíró
  11. 2018. október 28. Dunaújváros 15 órától tenyészszemle, bíró: Siklósi Béla nemzetközi küllembíró
  12. 2018. december 02. Érd 14 órától tenyészszemle, bíró: Dr. Hargitai Gábor nemzetközi küllembíró

Tervezett 2019. évi program
  1. Január 13. Dunakeszi Tenyészszemle : Bíró: Erdős László
  2. Február 3. Érd Tenyészszemle : Bíró: Grőschl Ferenc
  3. Február 24. Inárcs Tenyészszemle : Bíró: Hargitai Gábor
  4. Március 24. Salgótarján Tenyészszemle : Bíró: Hargitai Gábor
  5. Április 7. Pécs Tenyészszemle : Bíró: Siklósi Béla
  6. Április 14. Debrecen Tenyészszemle : Bíró: Szabó Sándor
  7. Május 5. Tiszafüred Tenyészszemle : Bíró: Erdős László
  8. Május 18. Pápa Tenyészszemle : Bíró: Orcsik István
  9. Május 24. Miskolc Tenyészszemle és KLUB KIÁLLÍTÁS: Bíró: Stefan Sinkó(SLO)
  10. Június 2. Inárcs Tenyészszemle : Bíró: Dr Balogh Zsuzsanna
  11. Június 29. Székesfehérvár: Tenyészszemle : Bíró: Orcsik István
  12. Július 7. Nyíregyháza : Tenyészszemle : Bíró: Grőschl Ferenc
  13. Július 13. Győr Tenyészszemle : Bíró: Dr Sipos Márta
  14. Augusztus 18. Hatvan Tenyészszemle : Bíró: Orcsik István
  15. Szeptember 7. Hódmezővásárhely Tenyészszemle : Bíró: Siklósi Béla
  16. Szeptember 28. Karcag Tenyészszemle és KLUB KIÁLLÍTÁS : Bíró: Szabó Sándor
  17. Október 20. Hernád Tenyészszemle : Bíró: Orcsik István
  18. November 10. Érd Tenyészszemle : Bíró: Hargitai Gábor
  19. December 1. Ordas Tenyészszemle : Bíró: Siklósi Béla
A rendezvények kezdése 15 óra kivéve a klub kiállítások amik 10 órakor kezdődnek.

A fenti rendezvényekre szeretettel várunk minden résztvevőt és érdeklődőt: a vezetőség.